healthcare-and-medical.png

MEDIKAMENT ponúka široký VÝBER       

Prezrite si široký výber liečiv, výživových doplnkov a kozmetiky. U nás je tovar usporiadaný naozaj prehľadne, takže všetko, čo Vás zaujíma, môžete nájsť naozaj bez problémov. Tovar, ktorý si objednáte, si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bardejove alebo vo Svidníku.

 cure.png

MEDIKAMENT je ODBORNÝ

Spoľahnite sa na profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zdravotníctva. Kladieme dôraz na odbornosť personálu, ktorý si neustále zvyšuje svoju kvalifikáciu, aby Vám tak mohol zodpovedne poskytovať tie najlepšie služby.

 pre ludi.png

MEDIKAMENT je PRE ĽUDÍ

Dbáme na ľudský a individuálny prístup k zákazníkom. Bez ohľadu na to, či ste lekár, zdravotná sestra, mamička na materskej alebo senior bez zdravotníckeho vzdelania, radi Vám poskytneme potrebné informácie jasným a zrozumiteľným spôsobom.

dostupny.png

MEDIKAMENT je DOSTUPNÝ

Po objednaný tovar nemusíte chodiť ďaleko. Môžete si ho vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste v Bardejove (Lekáreň „ÁTRIUM“, Partizánska 4/A) alebo vo Svidníku (Lekáreň MEDIC SK, MUDr. Pribulu 463/15), v priebehu 1 – 24 hodín od potvrdenia objednávky.

 online (1).png

MEDIKAMENT je ONLINE

Vieme, že dlhé čakanie na tovar nie je nič príjemné. Preto sme ho skrátili najviac, ako to bolo možné. Vaša objednávka a platba prebiehajú v reálnom čase, takže sú vybavené do niekoľkých minút a najviac do 5 dní máte objednaný tovar u Vás doma.

 bezpecny.png

MEDIKAMENT je BEZPEČNÝ

Naša stránka je dôkladne zabezpečená a citlivé údaje súvisiace s platbou sú také chránené, že sa nedostanú ani k nám. Platba kartou prebieha automaticky na zabezpečenej stránke Tatrabanky a. s. Vaše ostatné údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov, preto slúžia len pre potreby spracovania objednávky a nikdy nie sú poskytované tretím stranám.