healthcare-and-medical.png

MEDIKAMENT ponúka široký VÝBER       

Prezrite si široký výber liečiv, výživových doplnkov a kozmetiky. U nás je tovar usporiadaný naozaj prehľadne, takže všetko, čo Vás zaujíma, môžete nájsť naozaj bez problémov. Tovar, ktorý si objednáte, si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bardejove alebo vo Svidníku.

 cure.png

MEDIKAMENT je ODBORNÝ

Spoľahnite sa na profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zdravotníctva. Kladieme dôraz na odbornosť personálu, ktorý si neustále zvyšuje svoju kvalifikáciu, aby Vám tak mohol zodpovedne poskytovať tie najlepšie služby.

 

MEDIKAMENT je PRE ĽUDÍ

Dbáme na ľudský a individuálny prístup k zákazníkom. Bez ohľadu na to, či ste lekár, zdravotná sestra, mamička na materskej alebo senior bez zdravotníckeho vzdelania, radi Vám poskytneme potrebné informácie jasným a zrozumiteľným spôsobom.  

 

MEDIKAMENT je DOSTUPNÝ

Po objednaný tovar nemusíte chodiť ďaleko. Môžete si ho vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste v Bardejove (Lekáreň „ÁTRIUM“, Partizánska 4/A) alebo vo Svidníku (Lekáreň MEDIC SK, MUDr. Pribulu 463/15), v priebehu 1 – 24 hodín od potvrdenia objednávky.

 

MEDIKAMENT je ONLINE

Vieme, že dlhé čakanie na tovar nie je nič príjemné. Preto sme ho skrátili najviac, ako to bolo možné. Vaša objednávka a platba prebiehajú v reálnom čase, takže sú vybavené do niekoľkých minút a najviac do 5 dní máte objednaný tovar u Vás doma.

 

MEDIKAMENT je BEZPEČNÝ

Naša stránka je dôkladne zabezpečená a citlivé údaje súvisiace s platbou sú také chránené, že sa nedostanú ani k nám. Platba kartou prebieha automaticky na zabezpečenej stránke Tatrabanky a. s. Vaše ostatné údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov, preto slúžia len pre potreby spracovania objednávky a nikdy nie sú poskytované tretím stranám.