Kto sme?

Sme rodinná firma, ktorá svoje skúsenosti s poskytovaním služieb v zdravotníctve odovzdáva z generácie na generáciu už viac ako 20 rokov. V sieti 8 lekární poskytujeme vysoko profesionálne služby, aby sme:

  • zlepšili kvalitu života
  • upevnili zdravie
  • vyzdvihli prirodzenú krásu našich zákazníkov.

Naše lekárene sú známe svojím širokým sortimentom liekov viazaných na lekársky predpis, bohatým výberom voľno-predajných liekov, výživových doplnkov a kozmetiky.
Záleží nám na Vás, preto Vám vychádzame v ústrety dostupnou lokalitou a prehľadným usporiadaním ponúkaného sortimentu. Vďaka tomu u nás vždy rýchlo nájdete presne to, čo hľadáte.
Naši zákazníci oceňujú i pestrú ponuku produktov a odborné poradenstvo našich farmaceutov, na ktorých ochotu sa môžu vždy spoľahnúť. Aby sme Vám uľahčili nakupovanie, rozšírili sme jednu z našich lekárni o internetový výdaj liekov a ostatného sortimentu. Všetky svoje lieky tak môžete mať nablízku aj z pohodlia Vášho domova. Pre viac informácií o našom pôsobení nájdete na stránke www.lemedic.sk

Naše hodnoty

Tradícia

Naše skúsenosti v oblasti zdravotníctva siahajú až do štyridsiatych rokov dvadsiateho storočia. V tomto období začala v Československom Červenom kríži aktívne pôsobiť zakladateľka firmy. V jej stopách kráčali i ďalšie generácie z jej rodiny, ktoré si našli uplatnenie v odbore zdravotníctva a postupne rozšírili oblasť pôsobenia firmy.

Profesionalita

Náš kalifikovaný tím sa môže pochváliť dlhoročnými praktickými skúsenosťami v oblasti lekárenstva, medicíny a ošetrovateľstva. Máme tímového ducha a vyznávame spoločné hodnoty, preto u nás vládne vždy priateľská atmosféra. Vďaka našej odbornosti a výbornej spolupráci u nás rýchlo vybavíte to, čo potrebujete. Ochotne sa venujeme každému, kto potrebuje poradiť a zrozumiteľne mu všetko vysvetlíme.

Ochota pomôcť

Zákazník je u nás na prvom mieste. Nemusíte sa báť čokoľvek sa nás opýtať, sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme. Vaša spokojnosť je našou prioritou. Neustále skvalitňujme naše služby, obnovujeme sortiment a školíme personál tak, aby sme priniesli zákazníkom to najlepšie, čo môžu v segmente zdravotníctva nájsť. Dôkazom toho sú naši spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi opäť vracajú.