Kto sme?

Sme rodinná firma, ktorá svoje skúsenosti s poskytovaním služieb v zdravotníctve odovzdáva z generácie na generáciu už viac ako 20 rokov.V sieti 8 lekární poskytujeme vysoko profesionálne služby, aby sme:

  • zlepšili kvalitu života
  • upevnili zdravie
  • a vyzdvihli prirodzenú krásu našich zákazníkov.

Lekáreň Átrium

Lekáreň Átrium bola založená v roku 2012 ako verejná lekáreň súkromnou spoločnosťou LEKOFARM s.r.o. Aby sa čo najlepšie prispôsobila potrebám zákazníkov, už niekoľko rokov je otvorená všetkých 365 dní v roku (vrátene víkendov a štátnych sviatkov). Mimoriadne ústretové sú aj otváracie hodiny, ktoré sú od 7.00 do 20:00 cez pracovný týždeň a od 8:00 do 20:00 počas víkendov i sviatkov.

Najväčšia lekáreň v Bardejove a okolí je známa svojím širokým sortimentom liekov viazaných na lekársky predpis, bohatým výberom voľno-predajných liekov, výživových doplnkov a kozmetiky. Záleží nám na Vás, preto Vám vychádzame v ústrety dostupnou lokalitou a prehľadným usporiadaním ponúkaného sortimentu. Vďaka tomu u nás vždy rýchlo nájdete presne to, čo hľadáte.

Naši zákazníci oceňujú i pestrú ponuku produktov a odborné poradenstvo našich farmaceutov, na ktorých ochotu sa môžu vždy spoľahnúť. Aby sme Vám uľahčili nakupovanie, rozšírili sme našu najväčšiu lekáreň Átrium o internetový predaj. Všetky svoje lieky tak môžete mať nablízku aj z pohodlia Vášho domova.

 

_C2A0101-HDR.jpg  _C2A0113-HDR.jpg_C2A0129-HDR.jpg

 

 

Naše hodnoty

Tradícia

Naše skúsenosti v oblasti zdravotníctva siahajú až do štyridsiatych rokov dvadsiateho storočia. V tomto období začala v Československom Červenom kríži aktívne pôsobiť zakladateľka firmy. V jej stopách kráčali i ďalšie generácie z jej rodiny, ktoré si našli uplatnenie v odbore zdravotníctva a postupne rozšírili oblasť pôsobenia firmy.

Profesionalita

Náš kalifikovaný tím sa môže pochváliť dlhoročnými praktickými skúsenosťami v oblasti lekárenstva, medicíny a ošetrovateľstva. Máme tímového ducha a vyznávame spoločné hodnoty, preto u nás vládne vždy priateľská atmosféra. Vďaka našej odbornosti a výbornej spolupráci u nás rýchlo vybavíte to, čo potrebujete. Ochotne sa venujeme každému, kto potrebuje poradiť a zrozumiteľne mu všetko vysvetlíme.

Ochota pomôcť

Zákazník je u nás na prvom mieste. Nemusíte sa báť čokoľvek sa nás opýtať, sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme. Neustále skvalitňujme naše služby, obnovujeme sortiment a školíme personál tak, aby sme priniesli zákazníkom to najlepšie, čo môžu v segmente zdravotníctva nájsť. Dôkazom toho sú naši spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi opäť vracajú.