Súťaž o produkty Lipo C Askor

  SÚŤAŽE   Prečítané (112)
Súťažte s nami o výživové doplnoky s obsahom vitamínu C s lipozomálnym vstrebávaním, extraktom z plodov šípok a s bioflavonoidmi z citrusových plodov. Lipozomálna technológia = najúčinejšie vstrebávanie a biologická dostupnosť Vitamínu C.
Centrum - Balíček plný zdravia! Vďaka starostlivo vybraným a vysoko kvalitným vitamínom, minerálom a stopovým prvkom je Centrum dôveryhodnou značkou: doplnenie výživy Vašej každodennej stravy – dnes aj v budúcnosti.
Neučme deti materializmu množstvom hračiek. Hračky sú skvelé na rozvoj fantázie a často aj výbornou motiváciou k snaženiu detí. Ak je ich však priveľa, strácajú svoju hodnotu aj atraktivitu. Ako sa dá zabaviť bez drahých hračiek ?
Chronická žilová nedostatočnosť nastáva, keď vaše žily na nohách neumožňujú prúdenie krvi späť do vášho srdca. To môže spôsobiť hromadenie krvi v nohách, dôsledkom čoho pociťujete bolesti a ťažké opuchnuté nohy. Dá sa odvrátiť tento stav?
Zdravá sliznica pošvy je daná rovnováhou medzi „zlými a dobrými“ mikroorganizmami. Ak dôjde k narušeniu rovnováhy sliznice, kvasinka sa premnoží a vyvolá mykózu. Ako jej predchádzať, a ako jej môžu predchádzať muži sa dočítate v článku.
Zobraziť 1 až 5 z 27 (1 strán)