Chronická žilová nedostatočnosť nastáva, keď vaše žily na nohách neumožňujú prúdenie krvi späť do vášho srdca. To môže spôsobiť hromadenie krvi v nohách, dôsledkom čoho pociťujete bolesti a ťažké opuchnuté nohy. Dá sa odvrátiť tento stav?
Zdravá sliznica pošvy je daná rovnováhou medzi „zlými a dobrými“ mikroorganizmami. Ak dôjde k narušeniu rovnováhy sliznice, kvasinka sa premnoží a vyvolá mykózu. Ako jej predchádzať, a ako jej môžu predchádzať muži sa dočítate v článku.
Vedeli ste, že 1 hodina na slniečku u dospelého je rovnaká ako 15 hodín slnenia u detí? Ako chrániť to najcennejšie čo máme, ako chrániť detskú pokožku pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia?
Každý túžime po krásnej a najmä zdravej pokožke. Môže však nastať situácia, že o peknú pokožku musíme zabojovať. Nepríjemnou estetickou záležitosťou sú pigmentové škvrny, ktoré súvisia s poruchou tvorby melanínu. Prevedieme Vás molekulami, ktoré Vašu pleť opäť zjednotia.
Pečeň, grécky hepar, je najväčším vnútorným orgánom nášho tela a zároveň centrálnym orgánom látkovej výmeny. Jej veľkosť je približne rovnaká, ako futbalová lopta. Nachádza sa na pravej strane brucha, pod rebrami.
Zobraziť 1 až 5 z 24 (1 strán)