Zdravá sliznica pošvy je daná rovnováhou medzi „zlými a dobrými“ mikroorganizmami. Ak dôjde k narušeniu rovnováhy sliznice, kvasinka sa premnoží a vyvolá mykózu. Ako jej predchádzať, a ako jej môžu predchádzať muži sa dočítate v článku.
Vedeli ste, že 1 hodina na slniečku u dospelého je rovnaká ako 15 hodín slnenia u detí? Ako chrániť to najcennejšie čo máme, ako chrániť detskú pokožku pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia?
Každý túžime po krásnej a najmä zdravej pokožke. Môže však nastať situácia, že o peknú pokožku musíme zabojovať. Nepríjemnou estetickou záležitosťou sú pigmentové škvrny, ktoré súvisia s poruchou tvorby melanínu. Prevedieme Vás molekulami, ktoré Vašu pleť opäť zjednotia.
Pečeň, grécky hepar, je najväčším vnútorným orgánom nášho tela a zároveň centrálnym orgánom látkovej výmeny. Jej veľkosť je približne rovnaká, ako futbalová lopta. Nachádza sa na pravej strane brucha, pod rebrami.
Autorom článku je psychológ Mgr. Tomáš Trembáč, ktorý pomáha práve ľudom so syndrómom vyhorenia. O svoje skúsenosti sa chce s Vami podeliť a zároveň poradiť ako syndrómu vyhorenia predchádzať.
Zobraziť 1 až 5 z 23 (1 strán)