Pečeň, grécky hepar, je najväčším vnútorným orgánom nášho tela a zároveň centrálnym orgánom látkovej výmeny. Jej veľkosť je približne rovnaká, ako futbalová lopta. Nachádza sa na pravej strane brucha, pod rebrami.
Autorom článku je psychológ Mgr. Tomáš Trembáč, ktorý pomáha práve ľudom so syndrómom vyhorenia. O svoje skúsenosti sa chce s Vami podeliť a zároveň poradiť ako syndrómu vyhorenia predchádzať.
Momentálna situácia nám prináša množstvo otázok a z každej strany sa na nás valí veľké množstvo neoverených informácií. Medzi aktuálnu tému patrí aj užívanie „déčka“ v boji proti vírusom. Poďme sa spolu pozrieť, čo je dôležité o tomto vitamíne vedieť.
Ak plánujete bábätko je dobré Vaše telo pripraviť na zmeny, ktoré sa príchodom očakávaného potomka v tele udejú. Čo Vaše telo potrebuje a ako ho čo najlepšie priraviť na tehotenstvo sa dozviete v článku. Pripravili sme pre Vás veľmi zaujímavé čítanie.
Vedeli ste, že kyselina hyalurónová okrem vypnutia pleti a vrások, Vám dokonale zhydratuje pleť, pomôže pri boji s akné a dokáže pomôcť aj s bolesťami kĺbov? Táto čarovná molekula, ktorá sa bežne nachádza v našom tele sa vekom žiaľ stráca. Je účinné ju dopľňať? Stačí mi krém alebo ju mám užívať aj vnútorne? Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto zázračnej molekule, čítajte!
Zobraziť 1 až 5 z 20 (1 strán)