Možnosti platby

Na výber je viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBY

CENA PLATBY

Dobierka - platba pri prevzatí (Kuriérska spoločnosť 123kuriér, platba v hotovosti alebo platobnou kartou)

0,89 €

Online platba platobnou kartou

ZADARMO

TatraPay – online platba Tatrabanky

ZADARMO

Bankový prevod

ZADARMO

 

Dobierka - platba pri prevzatí

Za tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti 123kuriér.

 

Online platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány banky. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány banky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty.

 

TatraPay – online platba Tatrabanky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

 

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet v tvare:

IBAN SK97 7500 0000 0040 0799 0770

BIC: CEKOSKBX

Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol  = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre správne priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 2 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.