Možnosti dopravy

 

Máme viacero možností ako Vám môže byť objednaný tovar dodaný. V rámci Slovenskej republiky máte na výber:

a)        odoslaním kuriérskou službou 123 Kuriér,

b)        odber na výdajnom mieste Zásielkovňa,

c)        osobným odberom v Objednávateľom vybranej Prevádzkarni,

-        Lekáreň „ÁTRIUM“, Partizánska 4/A, 085 01  Bardejov

-        Lekáreň MEDIC SK, MUDr. Pribulu 463/15, 089 01  Svidník

Do Českej republiky a krajín Európskej únie doručujeme výhradne kuriérskou spoločnosťou 123Kuriér okrem Poľska - v rámci Poľska realizuje prepravu GLS Poland. O vyexpedovaní zásielky budete informovaní emailom alebo sms. Doručovanie prebieha iba počas pracovných dní.

TYP DOPRAVY HODNOTA OBJEDNÁVKY CENA DOPRAVY
Osobný odber bez ohľadu na hodnotu nákupu ZADARMO
Kuriérska spoločnosť 123Kuriér
nákup nad 39,00 € ZADARMO
Kuriérska spoločnosť 123Kuriér
nákup do 39,00 € 3.10 €
Packeta - výdajné miesta nákup nad 39,00 € ZADARMO
Packeta - výdajné miesta nákup do 39,00 € 2.50€
Kuriérska spoločnosť 123Kuriér s doručením do Českej republiky (do 3kg hmotnosti)
bez ohľadu na hodnotu nákupu 4,90 €
Kuriérska spoločnosť 123Kuriér s doručením do ostatných krajín Európskej únie *(do 3kg hmotnosti) bez ohľadu na hodnotu nákupu 15.00 €


Služba dobierka 

Príjemca platí za dobierku v hotovosti, alebo kreditnou alebo debetnou kartou. Služba doručovania na dobierku sa poskytuje len pre balíky odosielané na Slovensko. Túto službu je možné využiť iba pri preprave doručovacou spoločsnoťou 123Kurier. Služba je spoplatnená sumou 1€.


Vyzdvihnutie v lekárni - osobný odber


Osobný odber je možný v lekárni
„ÁTRIUM“, Partizánska 4/A, 085 01  Bardejov a v lekárni MEDIC SK, MUDr. Pribulu 463/15, 089 01  Svidník. Tovar bude pripravený v mieste osobného odberu (počas otváracej doby konkrétnej lekárne) najneskôr do dvoch pracovných dní od expedovania zo skladu. Objednaný tovar je potrebné prevziať do 7 pracovných dní. O stave objednávky a možnosti vyzdvihnutia zásielky v konkrétnej lekárni budete priebežne informovaný e-mailom a sms.

 

Kuriérska spoločnosť 123 Kuriér

Kuriérska spoločnosť 123 Kuriér Vám tovar štandardne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla zásielky. Zásielku je možné sledovať  cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu - spoločnosti 123 Kuriér. Pred doručením zásielky budete kontaktovaný na telefónne číslo uvedené v objednávke.

 

Zásielkovňa - výdajné miesta

Doba dodania na výdajné miesto je 2-3 pracovné dni. Akonáhle sa odovzdá tovar k preprave, tak vám pošleme e-mail s trasovacímčíslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na výdajné miesto Vám bude odoslaná SMS a e-mail s heslom. Zásielku je možné si vyzdvihnúť do 7 dní.

Kuriérska spoločnosť 123Kurier s doručením do Českej republiky a ostatných krajín Európskej únie

Kuriérska spoločnosť 123Kurier Vám tovar štandardne doručí akúkoľvek adresu v rámci krajín Európskej únie v nasledovných lehotách:

KRAJINA

ŠTANDARDNÁ DOBA DORUČENIA OD MOMENTU EXPEDOVANIA

Česká republika, Rakúsko, Maďarsko

2 - 3 dni

Rumunsko, Chorvátsko, Slovinsko, Taliansko, Nemecko, Francúzko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko

5 - 8 dni

Írsko, Španielsko, Portugalsko

9 - 12 dní

Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00.

* Zoznam všetkých krajín kam zasielame tovar: Belgicko, Chorvátsko, Francúzsko, Holandsko, Luxemburgsko, Maďarsko, Nemecko, Portugalsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovenská republika, Slovinsko, Taliansko, Írsko, Česká Republika, Španielsko.