Predaj tohto produktu bol ukončený.

COLDREX MaxGrip Lemon tablety vrecká 14 ks

Značka: Omega Pharma

Kód: agC0980D

COLDREX Maxgrip lemon tablety vrecká 14 ks

Popis a určenie:

Horúci nápoj s príchuťou citróna obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesti v hrdle, bolesti hlavy, svalov aj kĺbov a znižuje horúčku, fenylefrín, ktorý uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny a tak uľahčuje dýchanie, vitamín C, ktorý je bežnou súčasťou liekov proti chrípke.

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí (vrátane starších osôb) a dospievajúci od 15 rokov, s telesnou hmotnosťou nad 65 kg:
Podáva sa 1 vrecko podľa potreby 1-4x denne s odstupom 4-6 hodín. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 vrecko. Maximálna denná dávka sú 4 vrecká.

Pacienti so zníženou funkciou obličiek:
Odporúča sa predĺžiť interval medzi dávkami. V prípade stredne ťažkej renálnej insuficiencie (klírens kreatinínu 10-50 ml/min) je minimálny interval medzi 2 dávkami 6 hodín, v prípade ťažkej renálnej insuficiencie (klírens kreatinínu < 10 ml/min) minimálny interval medzi 2 dávkami 8 hodín.

Dĺžka liečby:
Liek je určený iba na krátkodobú liečbu. Ak nedôjde do 3 dní k zlepšeniu príznakov (horúčka, bolesť) alebo sa naopak ťažkosti zhoršia, vyskytnú sa nové príznaky alebo neobvyklé reakcie, je nutné poradiť sa o ďalšej liečbe s lekárom. Tento liek sa nemá užívať bez konzultácie s lekárom dlhšie ako 7 dní.

Spôsob použitia

Obsah 1 vrecka sa vysype do šálky a zaleje sa horúcou vodou. Dobre sa zamieša. V prípade potreby sa pridá studená voda, med alebo cukor podľa chuti. Teplý nápoj sa vypije. Vzťah k jedlu sa neuvádza.

 

Čo COLDREX MaxGrip Lemon obsahuje:

Liečivá sú paracetamol 1000 mg, fenylefrínium-chlorid 10 mg, kyselina askorbová (vitamín C) 40 mg.

Ďalšie zložky sú kyselina citrónová, citrónan sodný, kukuričný škrob, cyklamát sodný, sacharóza, sodná soľ sacharínu, citrónová príchuť PHS-163671, bezvodý koloidný oxid kremičitý , kurkumín (E 100).

Balenie :

14 vreciek

Vlastnosti produktu

COLDREX MaxGrip Lemon tablety vrecká 14 ks

Recenzie

COLDREX MaxGrip Lemon tablety vrecká 14 ks

0.0 (0)

Prihlásiť sa pre recenziu

COLDREX Maxgrip lemon tablety vrecká 14 ks

Popis a určenie:

Horúci nápoj s príchuťou citróna obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesti v hrdle, bolesti hlavy, svalov aj kĺbov a znižuje horúčku, fenylefrín, ktorý uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny a tak uľahčuje dýchanie, vitamín C, ktorý je bežnou súčasťou liekov proti chrípke.

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí (vrátane starších osôb) a dospievajúci od 15 rokov, s telesnou hmotnosťou nad 65 kg:
Podáva sa 1 vrecko podľa potreby 1-4x denne s odstupom 4-6 hodín. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 vrecko. Maximálna denná dávka sú 4 vrecká.

Pacienti so zníženou funkciou obličiek:
Odporúča sa predĺžiť interval medzi dávkami. V prípade stredne ťažkej renálnej insuficiencie (klírens kreatinínu 10-50 ml/min) je minimálny interval medzi 2 dávkami 6 hodín, v prípade ťažkej renálnej insuficiencie (klírens kreatinínu < 10 ml/min) minimálny interval medzi 2 dávkami 8 hodín.

Dĺžka liečby:
Liek je určený iba na krátkodobú liečbu. Ak nedôjde do 3 dní k zlepšeniu príznakov (horúčka, bolesť) alebo sa naopak ťažkosti zhoršia, vyskytnú sa nové príznaky alebo neobvyklé reakcie, je nutné poradiť sa o ďalšej liečbe s lekárom. Tento liek sa nemá užívať bez konzultácie s lekárom dlhšie ako 7 dní.

Spôsob použitia

Obsah 1 vrecka sa vysype do šálky a zaleje sa horúcou vodou. Dobre sa zamieša. V prípade potreby sa pridá studená voda, med alebo cukor podľa chuti. Teplý nápoj sa vypije. Vzťah k jedlu sa neuvádza.

 

Čo COLDREX MaxGrip Lemon obsahuje:

Liečivá sú paracetamol 1000 mg, fenylefrínium-chlorid 10 mg, kyselina askorbová (vitamín C) 40 mg.

Ďalšie zložky sú kyselina citrónová, citrónan sodný, kukuričný škrob, cyklamát sodný, sacharóza, sodná soľ sacharínu, citrónová príchuť PHS-163671, bezvodý koloidný oxid kremičitý , kurkumín (E 100).

Balenie :

14 vreciek

COLDREX MaxGrip Lemon tablety vrecká 14 ks

COLDREX MaxGrip Lemon tablety vrecká 14 ks

0.0 (0)

Prihlásiť sa pre recenziu