SIDERAL FOLIC 30 mg prášky 20 ks

ag185416

Prípravok pre doplnenie železa, ktoré nedráždi zažívací trakt. Doplnený o kyselinu listovú pre správnu krvotvorbu a vývoj bábätka v tehotenstve.

Viac detailov

17,63 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Doplnky stravy/Vitamíny a minerály/Minerály/Železo

SIDERAL FOLIC 30 mg prášky 20 ks

Železo je stopový prvok dôležitý pre správne fungovanie organizmu. Jeho nedostatok sa môže prejaviť letargiou, únavou, bolesťou hlavy a závratmi. Obsahuje patentovanú formu železa, ktorá zaisťuje skvelú vstrebateľnosť a zároveň šetrnosť ku gastrointestinálnemu traktu.

Vstrebávanie železa tiež uľahčuje obsiahnutý vitamín C, ktorý navyše pôsobí ako antioxidant. Železo je doplnené kyselinou listovou, vitamíny B6, B12 a C.

Výhody produktu

Železo, ktoré nedráždi zažívací trakt. Nespôsobuje zápchu, kŕče ani hnačky. Ideálny prípravok pre ženy.

Aktívne zložky

Železo prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, priaznivo ovplyvňuje energetický metabolizmus, napomáha normálnej činnosti imunitného systému, podieľa sa na normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva k normálnym kognitívnym funkciám a podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa a priaznivo ovplyvňuje imunitný systém. Kyselina listová napomáha k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k normálnej syntéze aminokyselín a podieľa sa na procese delenia buniek, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Vitamín B12 priaznivo ovplyvňuje činnosť nervovej sústavy, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín D pomáha udržať zdravé kosti. Vitamíny B6 a B12 priaznivo ovplyvňujú energetický metabolizmus.

Zloženie produktu

Železo 30 mg (214,3% RHP), vitamín C 70 mg (87,5% RHP), vitamín B6 1 mg (71,4% RHP), kyselina listová 400 µg (200 % RHP), vitamín D3 10 µg (200 % RHP), vitamín B12 1,75 µg (70 % RHP) v jednom vrecku.

Sladidlo: sorbitol, železo Sucrosomial (poryfosfát železitý, predželatinový ryžový škrob, estery sacharózy s mastnými kyselinami, slnečnicový lecitín na nosiči z glukózového sirupu, mliečne proteíny, fosforečnan vápenatý), sladidlo: xylitol; vitamín C (kyselina L- askorbová), pomarančová príchuť, okysľujúce činidlo: kyselina citrónová, vitamín D3 (cholekarciferol, triglyceridy so strednou dĺžkou reťazca, arabská guma, sacharóza, škrob, alfa-tokoferol, fosforečnan vápenatý), vitamín B 12 (kyanokobalamín) , kyselina citrónová, kukuričný maltodextrín, citrát trisodný), prírodná citrónová limetková príchuť, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), sladidlá: sukralóza, acesulfam K, kyselina listová (pteroyl-monoglutamová kyselina), bez lepku.

Krajina pôvodu

Taliansko

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 vrecko denne, obsah nechajte rozpustiť v ústach.

Dôležité upozornenie

Výživový doplnok so sladidlami. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Množstvo v balení

Balenie

obsahuje 20 vrecúšok

Napísať recenziu

SIDERAL FOLIC 30 mg prášky 20 ks

SIDERAL FOLIC 30 mg prášky 20 ks

Prípravok pre doplnenie železa, ktoré nedráždi zažívací trakt. Doplnený o kyselinu listovú pre správnu krvotvorbu a vývoj bábätka v tehotenstve.

Podobné produkty