Vitamín D3 2000 IU rozpustný film s pomarančovou príchuťou 30 ks

ag55796

IBSA

Výživový doplnok s obsahom vitamínu D s prírodnou pomarančovou príchuťou bez obsahu gluténu, laktózy a GMO.

Viac detailov

6,66 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

IBSA

Doplnky stravy/Vitamíny a minerály/Vitamíny/Vitamín D

Vitamín D3 2000 IU prášok s pomarančovou príchuťou 30 ks

Vtamin D3 je dostupný vo forme orodisperovateľného filmu: nemusí sa zapíjať s vodou rozpustí sa na jazyku za pár sekúnd.

Vitamín D prispieva k: normálnemu vstrebávaniu a využívaniu fosforu a vápnika, udržaniu normálnej hladiny vápnika v krvi, udržaniu zdravých kostí, zubov a k správnemu fungovaniu svalov, správnemu fungovaniu imunitného systému a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Užívanie :

Užíva sa 1 film denne aspoň 30 dní, pokiaľ lekár neodporučí inak.

Upozornenie:

Nemanipulujte s orodispergovateľným filmom mokrými rukami! Doplnky výživy sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávaje mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

Informácia od dodávateľa *

Prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využívaniu fosforu a vápnika našim organizmom, udržuje normálnu hladinu vápnika v krvi a tiež prispieva k udržaniu zdravých kostí, zubov a k správnemu fungovaniu svalov. Z tohto pohľadu to môže byť dôležité pre rizikovú skupinu ľudí, napríklad u žien po menopauze, ktoré majú často osteoporózu, vekom pridružené ochorenie, ktoré vedie k zvýšenej krehkosti kostí. Tiež je známe, že vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMIN D3 je dostupný vo forme orodisperovateľného filmu, ktorý predstavuje veľmi jednoduchý a praktický spôsob ako užívať doplnok výživy: - nemusí sa zapíjať s vodou - rozpustí sa na jazyku za pár sekúnd. Tento výživový doplnok je pripravený tak, aby ho mohli kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok užiť aj ľudia, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním, alebo sú pripútaní na lôžko, alebo sú v mimoriadne krehkom stave.

VITAMIN D3 je dostupný v dávke 2000 IU (medzinárodných jednotiek) na prevenciu u ľudí s vysokým rizikom nedostatku vitamínu D z dôvodu veku a/alebo životného štýlu.

Zloženie:

Maltodextrín; zvlhčovadlo: glycerol (E 422); voda; sladidlo: manitol (E 421), extra panenský olivový olej, pomarančová príchuť; stužovadlo: kopolymér polyvinylpyrolidón-vinylacetát (E 1208); antioxidanty: kyselina askorbová (E 300), alfa-tokoferol (E 307); emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselín (E 471), polyoxyetylénesorbitanmonooleát (E 433); farbivá: oxid titaničitý (E 171), oxidy a hydroxidy železa (E 172); sladidlo: sukralóza (E 955); vitamín D; zahusťovadlo: alginát sodný (E 401).

Balenie :

30 rozpustných filmov

Napísať recenziu

Vitamín D3 2000 IU rozpustný film s pomarančovou príchuťou 30 ks

Vitamín D3 2000 IU rozpustný film s pomarančovou príchuťou 30 ks

Výživový doplnok s obsahom vitamínu D s prírodnou pomarančovou príchuťou bez obsahu gluténu, laktózy a GMO.

Podobné produkty