Cemio IMUNOHERBAL tablety 60 ks

ag191693

Cemio Imunoherbal - na imunitu a dýchacie cesty prírodnou cestou. Kombinácia silného bylinného extraktu, vysokej dávky vitamínu C, vitamínu D3 a zinku vhodná najmä pred obdobím zvýšeného výskytu prechladnutí, v jeho priebehu a v období zvýšenej záťaže organizmu.

Viac detailov

7,00 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Doplnky stravy/Vitamíny a minerály/Vitamíny/Vitamín C

Cemio Imunoherbal tablety 60 ks

Vysoko kvalitný bylinný extrakt – Spojenie rýdzej prírody a špičkovej technológie.

 Prípravok na akútnu i dlhodobú podporu imunity a zdravie dýchacích ciest s obsahom silného bylinného extraktu. Ide o vysoko kvalitný extrakt z koreňa echinacey, ktorý je štandardizovaný na 4% imunologicky aktívnych polyfenolov. Imunoherbal obsahuje navyše vysokú dávku vitamínu C, vitamínu D3 a zinku, ktoré sú dôležité pre správnu činnosť imunitného systému, a tak dopĺňajú účinok echinacey v podpore obranyschopnosti organizmu. Taktiež prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k regenerácii organizmu. Imunoherbal je vhodný najmä pred obdobím zvýšeného výskytu prechladnutí, v jeho priebehu a v období zvýšenej záťaže organizmu.

Výhody výrobku

Vysoko kvalitný bylinný extrakt Vysoká dávka vitamínu C, vitamínu D3 a zinku Akútna i dlhodobá podpora imunity a dýchacích ciest Vhodný pred obdobím zvýšeného výskytu prechladnutí i v jeho priebehu Stačí 1 tableta denne

Prečo užívať

-Pre podporu imunitného systému

-Pre zdravie dýchacích ciest

-Pri zvýšenej záťaži organizmu

-Ochrana buniek pred voľnými radikálmi a oxidatívnym stresom

-Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania

-Pre regeneráciu organizmu

Pre koho je vhodný

-Pre všetkých, ktorí chcú účinne podporiť svoju imunitu a zdravie dýchacích ciest prírodnou cestou

-Pre všetkých, ktorí trávia čas v miestach plných ľudí, v MHD, v kanceláriách, v obchodoch a pod. a potrebujú podporiť svoju imunitu počas obdobia s vyšším výskytom prechladnutí

-Pre všetkých so zníženým imunitným systémom (seniori, osoby s nezdravým životným štýlom, fajčiari, ľudia žijúci v znečistenom prostredí)

Popis zložiek

Echinacea purpurea Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) je trváca bylina, pôvodom zo Severnej Ameriky, kde ju odpradávna používali ako tradičnú bylinu indiánske kmene. Získala si obľubu vďaka svojej schopnosti účinne podporiť imunitný systém pri zvýšenej záťaži organizmu. Najviac účinných látok sa nachádza v koreni echinacey, napr. imunologicky aktívne polyfenoly. Tieto a ďalšie látky vykazujú komplexné imunomodulačné účinky, efektívne podporujú slizničnú imunitu dýchacích ciest aj celkovú obranyschopnosť organizmu.

Vitamín C Kyselinu L-askorbovú, bežne označovanú ako vitamín C, potrebuje človek zo všetkých vitamínov najviac. Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80 %. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri výraznom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia, pri strese, zvýšenej telesnej námahe atď. Zvýšenú spotrebu vitamínu majú predovšetkým fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí. Vitamín C podporuje imunitný systém. Je tiež dôležitým antioxidantom – prispieva k ochrane buniek pred účinkami tzv. voľných radikálov. Ďalšie účinky vitamínu C: Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Podporuje správnu funkciu imunitného systému a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu, a teda aj pre dobrý stav kože, ďasien, zubov a chrupaviek. Podporuje vstrebávanie železa.

Vitamín D3, označovaný tiež ako slnečný vitamín, si ľudské telo dokáže tvoriť samo. Vzniká v koži účinkom slnečného žiarenia. Jeho tvorba je teda závislá na pobytu vonku. V chladnejšom období roku, kedy svoju kožu často nevystavujeme slnku, je potrebné doplňovať tento dôležitý vitamín potravou. Zvýšenú potrebu majú najmä starší ľudia. Vitamín D3 podporuje obranyschopnosť tým, že sa podieľa na regulácii funkcie imunitného systému. Ovplyvňuje činnosť bielych krviniek a usmerňuje imunitnú odpoveď. Pomáha tiež udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi, čo je dôležité pre fungovanie svalov a dobrý stav kostí.

Zinok patrí medzi najdôležitejšie minerály nášho organizmu. Má v tele rad biologických funkcií a hrá dôležitú úlohu pre správne fungovanie imunitného systému. Je tiež silným antioxidantom, je dôležitý pre dobrý stav pokožky, vlasov a nechtov a podporuje dobrý zrak.

Kedy užívať … keď trávite čas v miestach plných ľudí, v MHD, v kancelárii, v obchodoch. … keď nie ste vo svojej koži. … keď užívate antibiotiká. … keď Vám dochádzajú papierové vreckovky. … keď sa v lekárňach predlžujú fronty. … keď všade okolo počujete “hapčí“.

Odporúčané dávkovanie

Pre normálnu činnosť imunitného systému užívajte 1 tabletu denne, najlepšie pri jedle. Tablety prehltnite celé a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Nehryzte ich ani nenechávajte rozpúšťať v ústach. Tablety je možné poliť.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku (bezgluténový) a bez laktózy.

Napísať recenziu

Cemio IMUNOHERBAL tablety 60 ks

Cemio IMUNOHERBAL tablety 60 ks

Cemio Imunoherbal - na imunitu a dýchacie cesty prírodnou cestou. Kombinácia silného bylinného extraktu, vysokej dávky vitamínu C, vitamínu D3 a zinku vhodná najmä pred obdobím zvýšeného výskytu prechladnutí, v jeho priebehu a v období zvýšenej záťaže organizmu.

Podobné produkty