MASTICHA ACTIVE - Apothecary cps 1x100 ks

Výživový doplnok. Chioská masticha s aktívnou kultúrou kvasinky Saccharomyces boulardii v kapsulách. Viac na adcc.sk

Viac detailov

38,63 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

APOTHECARY s.r.o.

Doplnky stravy/Vitalita a energia

MASTICHA ACTIVE - Apothecary cps 1x100 ks

Výživový doplnok. Chioská masticha s aktívnou kultúrou kvasinky Saccharomyces boulardii a kmeňom baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648 v kapsulách.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

Odporúčané dávkovanie:

  • dospelí - 3 x denne 2 kapsuly,
  • deti od 6 do 10 rokov - 2 x denne 1 kapsula,
  • deti od 11 do 14 rokov - 3 x denne 1 kapsula,
  • deti od 15 rokov a viac - 3 x denne 2 kapsuly.

Kapsuly sa odporúča užívať minimálne 20 minút pred jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy môžu prípravok užívať len po konzultácii s lekárom. Nepodávať pacientom s centrálnym žilovým katétrom. Masticha sa neodporúča kombinovať s liekmi na blokáciu tvorby žalúdočných štiav (inhibítory protónovej pumpy). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Neužívať, ak ste alergický na niektorú zo zložiek prípravku.

Masticha Active – Pravá Chioská masticha obohatená o aktívnu kultúru priateľskej kvasinky Saccharomyces Boulardii a špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648. Unikátny produkt s výnimočným zložením.

Chioská masticha podporuje zdravie žalúdka a tráviaceho traktu.

Saccharomyces Boulardii je kvasinka a nie baktéria a vďaka tomu lepšie odoláva pôsobeniu žalúdočných štiav a tiež antibiotík. Lactobacillus reuteri DSM17648 pozitívne ovplyvňuje čas terapie.

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Lactobacillus reuteri (živé bakteriálne kultúry) , masticha/mastix (živica stromu Pistacia Lentiscus) , Saccharomyces boulardii

Napísať recenziu

MASTICHA ACTIVE - Apothecary cps 1x100 ks

MASTICHA ACTIVE - Apothecary cps 1x100 ks

Výživový doplnok. Chioská masticha s aktívnou kultúrou kvasinky Saccharomyces boulardii v kapsulách. Viac na adcc.sk

Podobné produkty