KLORANE Mango Vianočný balíček 2021 Zväčšiť

KLORANE Mango Vianočný balíček 2021

agT69379

Nový produkt

Rituál na suché vlasy obsahuje šampón, tuhý šampón a balzam na vlasy.

Viac detailov

19,28 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Pozor: Posledné kusy na sklade!

KLORANE Mango Vianočný balíček 2021

Obsahuje:

  • Šampón 400 ml 
  • Tuhý šampón 15 g
  • Balzam 50 ml

Šampón s mangom jemne umýva suché vlasy a vďaka mangovému maslu a kationtovému polysacharidu zároveń hydratuje i vyživuje vlasové vlákno a vlasovú pokožku. Vlasy sú pružnejšie a odolnejšie. Obilniové lipoproteiny vypľňajú miesta narušeného keratinu a vyhladzujú povrch poškodených vlasov, ktoré tak opäť nachádzajú svoju pružnost, hebkosť a ľahko sa rozčesávajú.

Balzam s mangom je vyživujúci balzam na suché a poškodená vlasy. Mangové maslo je bohaté na mastné kyseliny, ktoré dokonale vyživujú, a vyhladzujú vlasové vlákno. Výživný balzam s mangovým maslom dopľňa účinok šampónu Mango. Obsahuje látky, ktoré vypľňajú keratín poškodeného vlasu, obaľujú vlas a zjednodušujú rozčesávanie. Vlasy sú leské a hebké.

Tuhý šampón s mangom je veľkorysé k suchým a matným vlasom. Mangové maslo, Mongifera indica L., pre svoje jedinečné zloženie mastných kyselín, hydratujú a vyživujú vlasové vlákno, bez toho aby ich zaťažovalo. Nový ekologický šampón s luxusnou vôňou, hlboko vyživuje vlasy od prvej aplikácie a zanecháva ich lesklé, jemné a pružné.

Použitie:

Šampón: Naniesť na vlhké vlasy, jemne sa premasíruje, až sa vytvorí pena a dôkladne opláchne. Stačí iba jedná aplikácia.

Balzam: Prípravok sa nanáša na umyté vlasy. Nanesie sa po celej dĺžke vlasov, nechá sa pôsobiť 2-3 minúty. Vlasy sa rozčešú a dôkladne opláchnu. V prípade kontaktu s očami sa vypláchnuť čistou vodou.

Tuhý šampón: Trením medzi rukami sa vytvorí pena. Vmasírovať do vlasov a vlasovej pokožky. Opláchnuť čistou vodou.

Napísať recenziu

KLORANE Mango Vianočný balíček 2021

KLORANE Mango Vianočný balíček 2021

Rituál na suché vlasy obsahuje šampón, tuhý šampón a balzam na vlasy.

Podobné produkty