NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x500 ml

Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín.
  Viac na adcc.sk

Viac detailov

13,96 €

Expedícia do 48 hodín

Pozor: Posledné kusy na sklade!

NATURLAND Magyarország Kft.

Doplnky stravy/Trávenie

NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x500 ml

Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín.
 

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

Vnútorne (odporúčaná denná dávka): 2-3x denne 1 kávovú lyžičku vypiť alebo zmiešať s čajom. Zvonka: napríklad v prípade opuchlín (potrieť opuchnuté miesto).

Upozornenie: Prípravok obsahuje alkohol. Pri perorálnom podaní nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby užívajúce lieky vyvolávajúce interakcie s alkoholom. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nepoužívajte ako náhradu stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Vonkajšie použitie : nepoužívajte na poranené miesta pokožky! Skladovať pri izbovej teplote, chrániť pred svetlom.

Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín
Výživový doplnok.

  • Rumanček kamilkový (Matricaria recutita) pomáha podporovať duševnú a fyzickú pohodu, udržiavať zdravý spánok, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, pomáha pri trávení a nadúvaní, zmierniť dýchacie ťažkosti, ako je kašeľ a bolesť v krku prirodzeným spôsobom, liečiť pokožku po popáleninách a v prípade infikovaných rán.
  • Mäta prieporná (Mentha piperita) má upokojujúce a príjemné účinky na krk, hltan a hlasivky.
  • Repík lekársky (Agrimonia eupatoria) pomáha udržiavať zdravú kožu, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, zlepšuje trávenie a prispieva k normálnemu krvnému obehu.
  • Ďumbier (Zingiber officinale) napomáha mobilite kĺbov a odstraňuje ich rannú tuhosť, pomáha predchádzať pocity nevoľnosti a zvracanie počas jazdy v aute alebo pri morskej chorobe, prispieva k zvýšeniu vitality, energie, pomáha udržiavať optimálnu sekréciu v dýchacom trakte.

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Agrimonia eupatoria (repík) , Alpinia officinarum (Alpínia liečivá) , Angelica officinalis/archangelica (angelika lekárska) , Carlina acaulis (krasovlas) , Centaurium erythraea (zemežlč lekárska) , Citrus aurantium (sevilský pomaranč) , Cnicus benedictus (benedikt) , Commiphora molmol (myrhovník molmolový) , Curcuma zedoaria (kurkuma citvar, zedoár) , Fraxinus ornus (jaseň mannový) , Gentiana lutea (Horec žltý) , Glycyrrhiza glabra (sladovka hladkoplodá, sladké drievko) , Illicium verum (anízovec pravý, badián) , Matricaria recutita (rumanček, kamilka) , Mentha piperita (mäta) , Menyanthes trifoliata (vachta) , Myristica fragrans (muškátový orech) , Piper cubeba (pieper kubébový) , Rosmarinus officinalis (rozmarín) , Syzygium (Caryophyllus) sp. (klinček) , theriak (dryák) bez ópia , Verbascum sp.(divozel) , Zingiber officinale (ďumbier, zázvor)

Napísať recenziu

NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x500 ml

NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x500 ml

Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín.
  Viac na adcc.sk

Podobné produkty