nefdesanté MALINA šťava 1x500 ml

Výživový doplnok, 100 % pasterizovaná šťava vyrobená z plodov maliny (Rubus ideaus L.) s prídavkom vitamínu C. Viac na adcc.sk

Viac detailov

8,34 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

ALTER MEDICA Jan Szupina

Potraviny a čaje/Šťavy, nápoje a oleje

nefdesanté MALINA šťava 1x500 ml

Výživový doplnok, 100 % pasterizovaná šťava vyrobená z plodov maliny (Rubus ideaus L.) s prídavkom vitamínu C.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

Odporúča sa 2 x denne 25 ml (cca 5 čajových lyžíc), pol hodiny pred jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.
Skladujte v suchu pri teplote do 25 ˚C a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení uchovávajte v chladničke v pôvodnom obale do spotrebovania obsahu, maximálne 20 dní. Pred použitím pretrepať. Vzhľadom na obsah prírodných zložiek – farba, vôňa a chuť jednotlivých šarží  sa môžu odlišovať. Môže sa vytvoriť prirodzená usadenina. Nemá to žiadny vplyv na kvalitu a účinok produktu.

MALINA, výživový doplnok. 100 % pasterizovaná šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov maliny (Rubus ideaus L.) s prídavkom vitamínu C. Jedná sa o 500 ml fľaše zabalené v krabičke.

Zloženie a charakteristické látky s výživovým a/alebo fyziologickým účinkom na odporúčanú dennú dávku 50 ml:
šťava z plodov maliny (Rubus idaeus L.), kyselina L-askorbová (vitamín C) 120 mg t.j. 150 % NRV*
*NRV = referenčná výživová hodnota

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Rubus idaeus (malina)

Napísať recenziu

nefdesanté MALINA šťava 1x500 ml

nefdesanté MALINA šťava 1x500 ml

Výživový doplnok, 100 % pasterizovaná šťava vyrobená z plodov maliny (Rubus ideaus L.) s prídavkom vitamínu C. Viac na adcc.sk

Podobné produkty