Visine Rapid 0,5 mg/ml očné kvapky 15 ml

Visine® Rapid je liek vo forme očných kvapiek, ktorý zmierňuje začervenanie spôsobené vplyvom neinfekčného podráždenia

Viac detailov

4,48 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Johnson & Johnson s.r.o.

Zdravie a lieky/Zrak a sluch/Starostlivosť o oči

Visine Rapid 0,5 mg/ml očné roztokové kvapky 15 ml

  • liek vo forme očných kvapiek
  • zmierňuje začervenanie očí
  • účinkuje už za 30 sekúnd
  • zlepšuje očný komfort na 12 hodín
  • má zvlhčujúci účinok

ÚĽAVA POČAS OKAMIHU

Vyskúšajte novinku – očné kvapky Visine® Rapid, ktoré prinášajú rýchlu úľavu od začervenania očí.
Príčinou začervenania očí je reakcia na podráždenie rôzneho pôvodu. To môže byť spôsobené nielen kontaktom s alergénmi, ale tiež prostredníctvom ďalších vonkajších vplyvov, ako je napríklad:

prach

dym

vietor

chlórovaná voda

V dôsledku podráždenia môžete pociťovať nepríjemné príznaky ako pálenie, svrbenie a bolesť. Visine® Rapid je liek vo forme očných kvapiek, ktorý zmierňuje začervenanie spôsobené vplyvom neinfekčného podráždenia. Účinkuje naozaj rýchlo – úľavu pocítite už po 30 sekundách od aplikácie. Okrem toho má aj zvlhčujúci účinok a zlepšuje očný komfort na 12 hodín.

Pre koho je Visine Rapid určený?

Visine® Rapid je vhodný pre dospelých, dospievajúcich a deti od 6 rokov. Deťom od 2 rokov sa liek môže aplikovať výhradne na odporúčanie lekára.

Ako sa liek Visine Rapid používa?

Dospelí, dospievajúci a deti od 6 rokov

Aplikujte 1 alebo 2 kvapky lieku Visine® Rapid do postihnutého oka (alebo postihnutých očí) 2- až 3-krát denne.

Deti od 2 do 6 rokov

Deťom vo veku od 2 do 6 rokov sa má liek Visine® Rapid aplikovať len na základe odporúčania lekára. Ak nie je uvedené inak, odporúčaná dávka je 1 kvapka do postihnutého oka (postihnutých očí) 2- až 3-krát denne.

Trvanie liečby

Visine® Rapid sa má používať čo najkratší čas nevyhnutný na úľavu od príznakov a nie dlhšie ako 5 po sebe idúcich dní. Ak nedôjde k úľave do 2 dní alebo ak sa začervenanie zhorší alebo pretrváva, prerušte používanie lieku a poraďte sa s lekárom.

Ak nosíte kontaktné šošovky

Vo všeobecnosti platí, že kontaktné šošovky sa pri očných ochoreniach nesmú používať. Ak sú kontaktné šošovky nasadené, vyberte ich pred aplikáciou a znova ich vložte až 15 alebo viac minút po nej.

Zloženie Visine Rapid:

Liečivou látkou je tetryzolínium-chlorid. Jeden ml očného roztoku obsahuje 0,5 mg tetryzolínium-chloridu. Zoznam pomocných látok: glycerol, hypromelóza, makrogol 400, kyselina boritá, hydrogenfosforečnan sodný, citrónan sodný, chlorid draselný, chlorid horečnatý, mliečnan sodný, glycín, kyselina askorbová, dextróza, polykvaternium 42, čistená voda.

Očné roztokové kvapky Visine® Rapid 0,5 mg/ml obsahujú tetryzolínium-chlorid a sú určené na podanie do oka. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa alebo sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Držiteľ rozhodnutia o registrácii: McNeil Healthcare (Ireland) Limited, Írsko. Lokálny zástupca v SR: Johnson & Johnson, s.r.o., Karadžičova 12, 821 08, Bratislava.

Napísať recenziu

Visine Rapid 0,5 mg/ml očné kvapky 15 ml

Visine Rapid 0,5 mg/ml očné kvapky 15 ml

Visine® Rapid je liek vo forme očných kvapiek, ktorý zmierňuje začervenanie spôsobené vplyvom neinfekčného podráždenia

Podobné produkty