Rúško jednorázové 3-vrstvové ružové 10 ks

agT68142

Nový produkt

3-vrstvové rúško jednorázové v ružovej farbe

Viac detailov

3,30 € s DPH

Skladom - ihneď k odoslaniu

Rúško jednorázové 3-vrstvové v ružovom prevedení 10 ks 

Rúško s gumičkami a výstužou, ktoré umožní dokonalé anatomické vytvarovanie.

Jedná sa o trojvrstevné ústne rúško, ktoré je vyrobená z jemného, nedráždivého materiálu, bez zápachu, šetrného k pokožke, neobsahuje latex, sklené vlákna ani iné alergizujúce látky.

Ochranné 3 vrstvové chirurgické rúško. Slúži ako bariéra, ochrana dýchacích ciest pri kvapôčkových nákazách. Ich použitie je vhodné ako u zdravých osôb, tak aj u pacientov s potvrdeným respiračným ochorením, napr. chrípkou. Bránia preniknutiu drobných kvapôčok, ktoré nakazená osoba uvoľňuje pri kašľaní, kýchaní, rozprávaní, ale aj pri normálnom dýchaní do ovzdušia a zároveň znižujú možnosť ich následného vdýchnutia zdravými osobami, ak sú chránené rúškom.

Rúško vhodné pre cestovanie na preľudnených letiskách, autobusových termináloch, parkoch a rušných mestských uliciach. Chráňte svoje najzraniteľnejšie miesto, ktorým je dýchací systém. Ochranná maska vyrobená z troch filtračných vrstiev, dokáže eliminovať mikro častice z vášho okolia s účinnosťou 90%+. Ochranné rúško je jednorázové a zvlhnutím sa jeho účinnosť znižuje tak ako u všetkých masiek. Preto počas nosenia rúška nevykonávajte namáhavé činnosti aby ste nezadýchali a rúško si zbytočne nenavlhčili.

Balenie:

10 ks

Napísať recenziu

Rúško jednorázové 3-vrstvové ružové 10 ks

Rúško jednorázové 3-vrstvové ružové 10 ks

3-vrstvové rúško jednorázové v ružovej farbe

Podobné produkty