ROCHESTER GINGER 725ML Zväčšiť

ROCHESTER GINGER 725ML

ag163945

Nový produkt

ROCHESTER GINGER 725ML

Jedinečný nealkoholický zázvorový nápoj vhodný pri nachladnutí, prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, tlmí nevoľnosť, upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí, pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí  priaznivo na ľudský organizmus.

Viac detailov

5,70 € s DPH

Skladom - ihneď k odoslaniu

Rochester Ginger nealkoholický zázvorový nápoj

Je výnimočný nealkoholický nápoj vyrobený vo Veľkej Británii podľa tradičnej receptúry z čias Charlesa Dickensa.
Poskytuje jemný, čistý a osviežujúci zážitok, ktorý pretrváva dlhú dobu. Základom nápoja je zázvor, ktorý okrem výnimočnej chuti a povzbudivej sily pôsobí priaznivo aj na Vaše zdravie. Toto jedinečné ,,cuvée " je priam elixírom zdravia.

Unikátna kombinácia bazových kvetov, prvosienky a hrozienok vytvára dokonalý chuťový zážitok.

Liečivé účinky ZÁZVORU:
Zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach, podporuje imunitu. Taktiež má antiseptické a antibiotické látky, zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky – zázvor pomáha uvoľňovaniu hlienov z dýchacích ciest. Zlepšuje prietok krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení. Zázvor rozširuje cievy, riedi krv a preto podporuje prietok krvi v celom tele. Je vhodný pri nadmernom zrážaní krvi a vytváraniu krvných zrazenín. Tiež je nápomocný pri studených rukách či nohách. Uvoľní cievy a prehreje celé končatiny. Zlepšuje trávenie – pozitívne ovplyvňuje fungovanie žalúdka a čriev, odstraňuje zápchu, odstraňuje vírusy z črevného systému a detoxikuje telo – zvyšovaním činnosti pečene. Eliminuje rast rakovinových buniek – zázvor je silný antioxidant, obsahuje vzácne látky, ktoré účinne spomaľujú až zastavujú rast rakovinových buniek. Samozrejme záleží od individuality ľudského organizmu, intenzity imunitného systému a štádia ochorenia. Chudnutie – Zázvor je tiež nápomocný pri chudnutí.

Liečivé účinky BAZY:
Silná podpora imunity, ativírusové, antibakteriálne účinky a antiseptické účinky Podporuje trávenie a má močopudný účinok – odvodňuje a čistí obličky a močové cesty. Upokojujú telo od pôsobenia stresu, podporuje hojenie pokožky (vyrážky, ekzémy, poranenia)

Liečivé účinky PRVOSIENKY:
Používa sa na liečbu dýchacích ciest, pomáha pri migrénach, nespavosti, nervových poruchách, prečisťuje krv a má aj upokojujúce učinky. Prvosienka má aj močopudné účinky a podáva sa aj pri reumatických ťažkostiach. Prvosienka sa odporúča aj kojacím matkám, pretože stimuluje tvorbu materského mlieka. Prvosienka jarná lieči aj obrnu, dnu a tiež je dobrá proti mŕtvici. Lekári a mnísi raného novoveku ju často predpisovali aj ako prostriedok posilňujúci srdce, pri prechladnutí, proti močovým kameňom a na ošetrenie rán.

Víťaž prestížnej súťaže Gulfood AWARDS v Dubaji v kategórii najlepší nealkoholický nápoj.

Zloženie: voda, zázvor (14%), extrakty z hrozienok, prvosienky a bazových kvetov, trstinový cukor, kyselina citrónová, karamel, konzervant: sorban draselný

Podávajte pri izbovej teplote.

Po otvorení nie je potrebné skladovať v chlade.

Rochester ginger užívanie: Nápoj Rochester Ginger je vhodný na priamu konzumáciu alebo miešaný s inými nápojmi. Výborne chutí v kombinácií s Whisky. Keďže je 100% nealkoholický, skúste ponuknúť návšteve, ktorá je u vás autom. Pozitívna reakcia zaručená!!

Nutričná hodnota na 100ml:
Energia: 323 kJ / 76 kcal
Bielkoviny: 1,0 g
Sacharidy: 18,9 g (z toho cukry: 18,1 g)
Tuky: 0,1 g (z toho nasýtené tuky: 0,1 g)
Soľ: 0.009 g

Napísať recenziu

ROCHESTER GINGER 725ML

ROCHESTER GINGER 725ML

ROCHESTER GINGER 725ML

Jedinečný nealkoholický zázvorový nápoj vhodný pri nachladnutí, prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, tlmí nevoľnosť, upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí, pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí  priaznivo na ľudský organizmus.

Podobné produkty