Predaj tohto produktu bol ukončený.

Phyteneo Gastrophyt prášok 35 g

Výživový doplnok, obsahuje extrakt z listu ostružiny černicovej (Folium rubi fructicosi), kaolín (prírodný čistený íl) a trikremičitan horečnatý. Viac na adcc.sk

Viac detailov

Expedícia do 48 hodín

Neofyt spol.s r.o

Zdravie a lieky/Trávenie/Pálenie záhy

Phyteneo Gastrophyt prášok 1x35 g

Výživový doplnok, obsahuje extrakt z listu ostružiny černicovej (Folium rubi fructicosi), kaolín (prírodný čistený íl) a trikremičitan horečnatý.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

Výživový doplnok sa obvykle užíva v dávke pre deti od 1 roka: 1 čajová lyžička 1 - 2x denne, deti od 3 rokov: 1 čajová lyžička 2 - 3x denne a dospelí obvykle 1 čajová lyžička 3 - 5x denne rozpustiť v pohári vody (50 - 100 ml) a vypiť počas jedla.
Ak ide o silné hnačky, môže sa dávka na začiatku užívania zdvojnásobiť.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 1 roka. Uchovávať mimo dosahu detí, v suchu, pri teplote do 25°C. Nesmie sa používať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Výživový doplnok, obsahuje extrakt z listu ostružiny černicovej (Folium rubi fructicosi), kaolín (prírodný čistený íl) a trikremičitan horečnatý (ktorý má vysokú absorpčnú schopnosť, je schopný viazať na seba prebytočné tekutiny a tým napomáha zahusteniu črevného  obsahu).

Obsahuje chuťové korigens fruktózu, sacharín a prírodne identickú jahodovú arómu (preto je dobre prijímaný aj malými deťmi).

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

fruktóza , kaolín , kremičitan horečnatý , Rubus fruticosus (černica) , uhličitan vápenatý (vápnik)

Napísať recenziu

Phyteneo Gastrophyt prášok 35 g

Phyteneo Gastrophyt prášok 35 g

Výživový doplnok, obsahuje extrakt z listu ostružiny černicovej (Folium rubi fructicosi), kaolín (prírodný čistený íl) a trikremičitan horečnatý. Viac na adcc.sk

Podobné produkty