HPVIRIN kapsuly 120 ks

ag193396

HPVIRIN je určený na imunitnú podporu a ochranu buniek u dospelých trpiacich napr. HPV infekciou s nálezmi typu – ASCUS, CIN, SIL, condylomata acuminata a iné.

Viac detailov

40,23 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

Značky/OnePharma

HPVIRIN kapsuly 120 ks

Výživový doplnok s obsahom štandardizovaného extraktu zo semien brokolice - Broccoraphanin® Activated, extraktu zeleného čaju s obsahom EGCG, extraktov medicinálnych húb Cordyceps, Reishi, Shiitake a Maitake, extraktu škorice, piperínu, zinku, selénu, bóru a vitamínov A, B2, B3, B6, B9, C, D a E vo forme kapsúl.

Aktívne farmaceutické zložky v produkte HPVIRIN prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, zachovaniu zdravých slizníc, regulácii hormonálnej činnosti, ochrane buniek pred oxidačným stresom a správnemu procesu ich delenia.

  • HPVIRIN je určený na imunitnú podporu a ochranu buniek u dospelých trpiacich napr. HPV infekciou s nálezmi typu – ASCUS, CIN, SIL, condylomata acuminata a iné.
  • HPVIRIN je tiež možné použiť na imunitnú podporu a ochranu buniek u bezpríznakových partnerov osôb trpiacich napr. na HPV infekciu.

HPVIRIN prispieva k 3 úrovniam imunitnej podpory a ochrany buniek:

1. suplementáciou glukorafanínu/ sulforafanu, polyfenolov zeleného čaju, škorice, a piperínu sa aktivuje NRF2 a detoxifikačné enzýmy fázy II.,

2. obsahom extraktov medicinálnych húb Cordyceps, Reishi, Shiitake, Maitake s imunomodulačným účinkom,

3. doplnením vybraných vitamínov a minerálov, ktorých deficit je asociovaný s nálezmi typu ASCUS/CIN/SIL.

Odporúčané dávkovanie:

Obvyklá dávka je 2 kapsuly 2x denne (4 kapsuly/deň) nalačno, alebo s ľahkým/malým jedlom zapiť s dostatočným množstvom tekutiny. Neodporúča sa užívať s hlavným jedlom dňa. Nezapíjať ovocným džúsom. Neužívať spolu s vitamínom C. Ak užívate inozín pranobex (napr. obsiahnutý v lieku Isoprinosine), HPVIRIN užite s odstupom minimálne 4 hodiny.

Výživový doplnok je určený na dlhodobé používanie minimálne 3 mesiace.

HPVIRIN je možné užívať aj na imunitnú podporu a ochranu buniek u bezpríznakových partnerov osôb trpiacich na napr. HPV infekciu. Na dlhodobé „chemopreventívne“ užívanie možno použiť udržiavaciu dávku 1 kapsula 2x denne (2 kapsuly denne).

Upozornenie:

HPVIRIN nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

HPVIRIN je určený aj na dlhodobé užívanie. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak užívate lieky, poraďte sa so svojím lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.  

Zloženie:

4 kapsuly – Broccoraphanin® Activated 10% extrakt zo semien brokolice 200 mg, extrakt zo zeleného čaju 600 mg (celkové polyfenoly ? 588 mg, z toho katechíny ? 480 mg, a epigalokatechín galát [EGCG] ? 300 mg), Cordyceps extrakt 250 mg, Reishi extrakt 250 mg, Shiitake extrakt 250 mg, Maitake extrakt 250 mg, škoricový extrakt 150 mg s obsahom polyfenolov ? 45 mg, piperín 10 mg, zinok 10 mg, bór 6 mg, selén 100 µg, vitamín A 1 mg (3333 I.U.), vitamín B2 3 mg, vitamín B3 100 mg, vitamín B6 3 mg, vitamín B9 600 µg, vitamín C 1,5 mg, vitamín D 50 µg (2000 I.U.), vitamín E 48 mg. Výživový doplnok HPVIRIN je bez laktózy, pridanej sacharózy, gluténu, konzervancií, umelých sladidiel a farbív.

Vyvinuté a vyrobené na Slovensku.

Napísať recenziu

HPVIRIN kapsuly 120 ks

HPVIRIN kapsuly 120 ks

HPVIRIN je určený na imunitnú podporu a ochranu buniek u dospelých trpiacich napr. HPV infekciou s nálezmi typu – ASCUS, CIN, SIL, condylomata acuminata a iné.

Podobné produkty