BARNYS ACTIValoe FORTE 3 x 500 ml

ag172218

Barny´s

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život. Lekárenská aloe to je ACTIValoe®

Viac detailov

Veľkosť balenia


20,94 €

Expedícia do 48 hodín

Barny´s

Vianoce/Výživové dolpnky - darčekové balenie/Krásne vlasy, nechty - darčekové balenia

Značka Barnys
Forma Tekutina
Určenie Pre deti, Pre seniorov, Pre dospelých, Pre športovcov
Doplnok na Imunita, Pokožku, Trávenie
Trápi ma Trávenie
Akcie Darček

Vianočné ACTIValoe Forte 3 x 500ml

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary pochovávané spoločne s faraónmi, nakoľko mu mala priniesť večný život. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život. Aj po tisícročiach sú jej účinky fascinujúce a považuje sa za kráľovnú liečivých rastlín.

VÝSKUM

Čo je také zaujímavé na tejto rastline, že sa stala cennou kozmetickou a farmaceutickou ingredienciou? Zásadné objavy v posledných rokoch priviedli vedeckú verejnosť a pracovníkov z oboru medicíny ešte bližšie k rozpoznaniu jej pozitívnych vlastností, ktoré sú obsiahnuté v priezračnom géli, ktorý sa nachádza vo vnútri listov rastliny aloe vera. Z DOTERAJŠÍCH VÝSKUMOV VYBERÁME TO HLAVNÉ:

POKOŽKA

Koža by mala byť kvalitne vyživená a hydratovaná, aby si udržiavala vlastnú imunitu či už ide o praktické alebo estetické dôvody. Aloe je vhodné na hydratáciu a regeneráciu pokožky. Jemne vypína pleť a má antibakteriálne účinky. Aloe podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky a výživu (EFSA: ID 1995)

POMÁHA UDRŽIAVAŤ NORMÁLNU HLADINU CUKRU V KRVI

Z tohto dôvodu je vhodná pre ľudí s problematickou hladinou glukózy, taktiež pre ľudí s nevhodnými stravovacími návykmi a ľudí na diéte.

IMUNITNÝ SYSTÉM

Aloe má detoxikačné, antibakteriálne a imunomodulačné vlastnosti a ako antioxidant ochraňuje pred voľnými radikálmi.(EFSA: ID 1996, 3212, 3900) Gél rastliny obsahuje množstvo rôznych polysacharidov, ktoré majú silný vplyv na imunitný systém a taktiež ovplyvňujú biologickú aktivitu ostatných látok v extrakte tejto rastliny.

TRÁVENIE

Aloe je najviac využívaná práve na podporu trávenia, pretože pomáha podporovať trávenie, udržiavať normálnu funkciu čriev, podporuje pravidelné vyprázdňovanie a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu (EFSA: ID 3721, 3947, 4331)

KVALITA

Kvalita aloe vera je daná predovšetkým obsahom dôležitých polysacharidov. Barny´s ACTIValoe® Forte je preto štandardizovaný extrakt aloe vera až s 10% celkovým zastúpením polysacharidov podľa hmotnosti a to vďaka patentovanej technológii výroby Qmatrix®.

Práve táto technológia garantuje tú najvyššiu biologickú hodnotu finálnej suroviny. Vysoká koncentrácia polysacharidov zaručuje to, že sa v ACTIValoe® Forte zachovajú všetky biologicky aktívne látky, podobné látkam z čerstvej rastliny.

Čistota a kvalita ACTIValoe® je overená vedeckými analýzami a čistota surovín je preverená IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe).

Aloe vera obsahuje veľké množstvo látok, ktoré účinkujú vo vzájomnej súčinnosti. Medzi nimi sú vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, polysacharidy a ďalšie aktívne látky.

Nenechajte sa oklamať- štandardy, ktoré by mal zákazník požadovať pri Aloe Vera

POZOR! Pri vlastnom spracovaní rastliny aloe dochádza k riziku požitia aloínu, ktorý sa nachádza medzi gélom a šupou rastliny. Štipka tejto látky v praxi funguje ako silné preháňadlo a môže človeku spôsobiť nepríjemné laxatívne účinky. Kľúčom k bezproblémovej biologickej účinnosti ACTIValoe® Forte je práve kontrola trávenia.

PESTOVANIE A SPRACOVANIE

Dodávateľ suroviny spoločnosť Aloecorp poskytuje najširšie testovanú AloeVera dostupnú na trhu. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu snahu spoločnosti Aloecorp dodávať tie najlepšie suroviny, aby ste to najlepšie mohli očakávať aj od vášho produktu. Garantujeme biologickú aktivitu demonštráciou účinnosti v pravidelných klinických testoch. Preto vám k zakúpenému produktu vždy priložíme certifikát s garanciou minimálne 10% polysacharidov k šarži, z ktorej váš produkt pochádza. Spoločnosť Aloecorp, Inc. zberá a spracováva aloe vera v súlade so smernicou „Čas, teplota a hygiena“ (TTS – Time, Temperature and Sanitation). Striktné hygienické výrobné postupy sa riadia smernicami, ktoré udávajú presný čas a teplotu pri spracovaní, aby sa zachovali biologicky účinné látky z rastliny aloe vera. Vyrobené vo farmaceutickej kvalite štandardu GMP.

Zloženie:

Denná dávka 15 ml obsahuje 75 mg Qmatrix® ACTIValoe® (gél Aloe vera 200:1). Ďalšie zložky: Čistená voda, antioxidant - kyselina citrónová, konzervačná látka - benzoan sodný, konzervačná látka - sorban draselný.

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 15 ml Barny´s ACTIValoe® Forte zmiešanej so 100 ml vody. V prípade tráviacich problémov sa zmieša 25 ml Barnys's® ACTIValoe® Forte so 100 ml vody. Deti od 3-12 rokov užívajú 5 ml Barny´s ACTIValoe® Forte zmiešanej s cca 50 ml vody. Takto čerstvo pripravený nápoj užívajte 1x za deň, najlepšie ráno nalačno. Maximálna denná dávka pre dospelých je 50 ml s obsahom 250 mg Qmatrix® ACTIValoe®. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Kryštalizácia roztoku alebo zmena farby nie je na závadu.

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte, pokiaľ je obal porušený. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 stupňov Celzia. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte najlepšie do jedného mesiaca. Krytalizácia roztoku alebo zmena farby nie je na závadu.

Napísať recenziu

BARNYS ACTIValoe FORTE 3 x 500 ml

BARNYS ACTIValoe FORTE 3 x 500 ml

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život. Lekárenská aloe to je ACTIValoe®

Podobné produkty