DeflaGyn vaginálny gél 150 ml

Vaginálny gél na podporu remisie po nejasnom cervikálnom stere. Balenie obsahuje 150 ml vaginálneho gélu a 2 aplikátory na opakované použitie.

Viac detailov

59,98 €

Expedícia do 48 hodín

Exeltis Slovakia s. r. o.

Doplnky stravy/On a Ona/Intímny komfort

DeflaGyn vaginálny gél 150 ml

Vaginálny gél:

  • na podporu remisie po nejasnom cervikálnom stere (CERVIKÁLNE ERÓZIE/ ASC-US, ASC-H, LSIL alebo HSIL / PAPIII, PAP IIID).
  • obsahuje oxid kremičitý.
  • naviaže patogény, zabraňuje ich šíreniu a podporuje antioxidačnú ochranu okolitých buniek.

Spôsob použitia

1. Fľaša sa pretrepe a umiestni sa na rovný povrch. Odskrutkuje sa uzáver fľaše.

2. Špička aplikátora sa nasadí na ústie fľaše. Fľaša s vloženým aplikátorom sa otočí hore dnom (o 180°).

3. Pomalým ťahom piestu aplikátora sa natiahne gél, kým sa nedosiahne značka 5 ml.

4. Fľaša sa otočí a položí sa naspäť na rovný povrch. Naplnený aplikátor sa z nej vytiahne.

5. Prípravok sa podáva v ľahu na chrbte s vankúšom pod panvou. Aplikátor sa vloží hlboko do pošvy (pokiaľ nedosiahne krčok maternice). Najjednoduchšie je to urobiť s pokrčenými kolenami.

6. Po umiestnení aplikátora do správnej polohy treby pomaly stláčať piest, aby sa vytlačil gél. Následne sa aplikátor vytiahne z pošvy.

7. Odporúča sa zostať poležiačky aspoň 1 minútu, pričom sa treba uistiť, že je panva stále zdvihnutá. Tým sa zabezpečí riadne pokrytie krčka maternice vaginálnym gélom.

8. Použitý aplikátor sa má dôkladne vyčistiť. Ak sa aplikátor po každom použití, môže sa použiť až 28-krát.

Nemenštruujúce pacientky

Gél by sa mal používať po dobu 3x28 dní. Po 28 dňoch liečby sa používanie preruší na dobu 3 dní. Potom sa pokračuje v liečbe po dobu ďalších 28 dní a prestane sa na ďalšie 3 dni. Následne sa pokračuje v treťom liečebnom cykle.

Menštruujúce pacientky

Počas menštruácie sa intravaginálny gél nepoužíva (cca 3-5 dní za cyklus). Nie je nutné prerušovať liečbu na ďalšie 3 dni, pretože menštruácia sa už počíta ako prestávka v liečbe.

Upozornenie:

Vaginálny gél by sa mal používať iba po porade s lekárom, obzvlášť počas tehotenstva. Intravaginálne aplikované liečby (terapeutické a/alebo čistiace a/alebo antikoncepčné) by sa mali používať najskôr dve hodiny po podaní vaginálneho gélu. Tento gél sa môže javiť mierne červenkastý a môže sfarbiť vašu spodnú bielizeň. Po vypraní bielizne sfarbenie zmizne. Prípadne sa môže použiť hygienická vložka. Uchovávajte mimo dosahu de

Napísať recenziu

DeflaGyn vaginálny gél 150 ml

DeflaGyn vaginálny gél 150 ml

Vaginálny gél na podporu remisie po nejasnom cervikálnom stere. Balenie obsahuje 150 ml vaginálneho gélu a 2 aplikátory na opakované použitie.

Podobné produkty