TEREZIA REISHI V KÁVE strong vrecúška 20 x 3,4 g

Káva s reishi s obsahom 44,26 mg beta-glukánu. Viac na adcc.sk

Viac detailov

10,31 €

Skladom - ihneď k odoslaniu

TEREZIA COMPANY s.r.o.

Doplnky stravy/Pre krásu/Detoxikácia

TEREZIA REISHI V KÁVE strong vrecúška 20x3,4 g (68 g)

Káva s reishi s obsahom 44,26 mg beta-glukánu.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

1 sáčok 2x denne. Obsah sáčku rozmiešate v 150 ml horúcej vody a chvíľu necháte odstáť.

Zloženie: 1 sáčok obsahuje 3,4 g zmesi reishi v káve strong (instantná káva, prášok celej lyofilizované huby reishi (Ganoderma lucidum / Lesklokôrka lesklá) 200 mg, kakao, carobový prášok, aróma) s obsahom 44,26 mg ß-glukanu ± 1,5 %.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Vhodné pre celiatikov.  Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Reishi v káve je lahodný kvalitný produkt, ktorý vám uľahčí štart do nového dňa a spríjemní chvíľky odpočinku. Huba reishi vďaka pestrému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus patrí medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. Reishi prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a na udržanie zdravých obehových funkcií. Vo forme horúceho nápoja sa k vám dostáva 100% huba reishi s certifikátom bio kvality.

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

beta-glukán (nešpecifikovaný)

Napísať recenziu

TEREZIA REISHI V KÁVE strong vrecúška 20 x 3,4 g

TEREZIA REISHI V KÁVE strong vrecúška 20 x 3,4 g

Káva s reishi s obsahom 44,26 mg beta-glukánu. Viac na adcc.sk

Podobné produkty