Dr. Müller VšiVen PLUS roztok vo fľaši s aplikátorom 120 ml

Roztok proti všiam a hnidám na lokálnu aplikáciu na vlasy a pokožku hlavy. Mechanizmus účinku má čisto fyzikálny charakter. Viac na adcc.sk $(document).ready(function(){ $("#short_description_content>p>a:contains(Viac na adcc.sk)").addClass('adccicon'); });

Viac detailov

7,93 €

Expedícia do 48 hodín

Dr. Müller Pharma s.r.o.

Kozmetika/Vlasy/Balzamy, masky, oleje

Dr. Müller VšiVen PLUS roztok vo fľaši s aplikátorom 1x120 ml

Roztok proti všiam a hnidám na lokálnu aplikáciu na vlasy a pokožku hlavy. Mechanizmus účinku má čisto fyzikálny charakter.

Pred použitím pozorne prečítať návod na použitie.
Naniesť na vlasy v dostatočnom množstve, nechať pôsobiť 15 minút, zmyť bežným šampónom a dôkladne opláchnuť. Vlasy prečesať priloženým kovovým hrebeňom, aby sa odstránili mŕtve vši a hnidy. Aplikáciu opakovať po 9-10 dňoch.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Prípravok môžu používať dospelí, tehotné a dojčiace ženy a deti od 6 mesiacov. V prípade výskytu nežiaducich účinkov kontaktujte ihneď lekára. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnuť dôkladne studenou vodou. Nepoužívať na poranenú kožu a pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. 

Napísať recenziu

Dr. Müller VšiVen PLUS roztok vo fľaši s aplikátorom 120 ml

Dr. Müller VšiVen PLUS roztok vo fľaši s aplikátorom 120 ml

Roztok proti všiam a hnidám na lokálnu aplikáciu na vlasy a pokožku hlavy. Mechanizmus účinku má čisto fyzikálny charakter. Viac na adcc.sk

Podobné produkty